Ubrousky a kapesníky Lucart / Ubrousky Eco Natural L-One 216TI (832294)

Ubrousky Eco Natural L-One 216TI (832294)
Ubrousky Eco Natural L-One 216TI (832294) Ubrousky Eco Natural L-One 216TI (832294) Ubrousky Eco Natural L-One 216TI (832294) Ubrousky Eco Natural L-One 216TI (832294)

Ubrousky Eco Natural L-One 216TI (832294)

Ubrousky Eco Natural L-One 216 TI ubrousky do zásobníků L-One Table/Tabletop/Counter


Ve spodní části stránky naleznete vhodné dávkovače pro tento výrobek.

Charakteristická přírodní světle hnědá barva těchto výrobků je způsobena přítomností nebělených celulózových vláken, získaných vyseparováním z nápojových kartonů.
Tento výrobek je vyroben právě z recyklovatelných drcených vláken z obalu Tetra Pak, které každý z nás denně používá. Ať jsou to obaly na mléko, nebo džusy a ovocné šťávy, každý z nás ročně vyprodukuje odpad v množství několika kilogramů ročně.

Proč při stejné kvalitě výrobku je cena recyklovaného papíru nižší?

Výroba recyklovaného papíru vyžaduje méně energie i vody, než výroba papíru ze dřeva. Na výrobu 1tuny papíru je potřeba 2-3tuny dřeva. Výroba recyklovaného papíru potřebuje dřevo a používá suroviny, za jejichž ekologickou likvidaci již zaplatil poplatek výrobce nápojů, které do obalů v minulosti plnil.

Čím je zaručena vyšší odolnost a absorbce?

Procento dlouhých vláken získaných z recyklovaných nápojových kartonů celulózy je vyšší, než to které je obsaženo ve standardním celulózovém mixu. Proto použitá celulózová vlákna zaručují vysokou pevnost, savost a měkkost.

Zásobník na ubrousky najdete zde >>>

Skladem ihned k odeslání
Běžná cena s DPH: 788,- / ks
Akční cena s DPH: 763,- / ks

Kód: h069      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů