Lucart Eco Natural / Ubrousky Eco Natural 130T Maxi (831119W) 8 BALÍČKŮ

Eco Natural Lucart: Nová generace ekologického papíru.

Přinášíme řadu inovovaných produktů z řady "ECO Natural Lucart", které jsou vyrobeny z použitých nápojových obalů a jsou tudíž 100% přírodní.

Kvalitu nebělených celulózových vláken nalezených v nápojových kartonech lze přirovnat k přírodním vláknům a proto mohou zajistit vynikající odolnost, absorbci a další funkce v konečném výrobku.

Procento dlouhých vláken získaných z recyklovatelných nápojových kartonů celulózy je vyšší, než to které je obsaženo ve standartním celulózovém mixu. Toto celulózové vlákno zajišťuje zvýšení odolnosti a savosti, které není možné nalézt v žádném jiném ekologickém papírovém výrobku.

Jejich použitím šetříme společně životní prostředí. Sortiment Eco Lucart má certifikaci ECO-LABEL.

Katalog Eco Natural Lucart 2014

Ubrousky Eco Natural 130T Maxi (831119W) 8 BALÍČKŮ
Ubrousky Eco Natural 130T Maxi (831119W) 8 BALÍČKŮ Ubrousky Eco Natural 130T Maxi (831119W) 8 BALÍČKŮ Ubrousky Eco Natural 130T Maxi (831119W) 8 BALÍČKŮ Ubrousky Eco Natural 130T Maxi (831119W) 8 BALÍČKŮ

Ubrousky Eco Natural 130T Maxi (831119W) 8 BALÍČKŮ

Ubrousky Eco Natural 130T Maxi

  • Určeno pro styk s potravinami
  • Vrstvy: 1
  • Měrná jednotka: 500 kusů
  • Materiál: Tetrapack
  • Rozměr: 30 x 30cm
  • Povrch: reliéfní se vzorem
  • Počet kusů v kartonu/na paletě: 4000 ubrousků v jednom kartonu/ 24 kartonů na paletě

Ve spodní části stránky naleznete vhodné dávkovače pro tento výrobek.

Charakteristická přírodní světle hnědá barva těchto výrobků je způsobena přítomností nebělených celulózových vláken, získaných vyseparováním z nápojových kartonů.
Tento výrobek je vyroben právě z recyklovatelných drcených vláken z obalu Tetra Pak, které každý z nás denně používá. Ať jsou to obaly na mléko, nebo džusy a ovocné šťávy, každý z nás ročně vyprodukuje odpad v množství několika kilogramů ročně.

Proč při stejné kvalitě výrobku je cena recyklovaného papíru nižší?

Výroba recyklovaného papíru vyžaduje méně energie i vody, než výroba papíru ze dřeva. Na výrobu 1tuny papíru je potřeba 2-3tuny dřeva. Výroba recyklovaného papíru potřebuje dřevo a používá suroviny, za jejichž ekologickou likvidaci již zaplatil poplatek výrobce nápojů, které do obalů v minulosti plnil.

Čím je zaručena vyšší odolnost a absorbce?

Procento dlouhých vláken získaných z recyklovaných nápojových kartonů celulózy je vyšší, než to které je obsaženo ve standardním celulózovém mixu. Proto použitá celulózová vlákna zaručují vysokou pevnost, savost a měkkost.

ECO kvalita = nižší cena. Proč? Celý článek naleznete zde >>>

UVEDENÁ CENA ZA CELÉ BALENÍ 8 KUSŮ

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 583,- / ks

Kód: h055      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů