Lucart Eco Natural / Toaletní papír Eco Natural 230l (811883)

Eco Natural Lucart: Nová generace ekologického papíru.

Přinášíme řadu inovovaných produktů z řady "ECO Natural Lucart", které jsou vyrobeny z použitých nápojových obalů a jsou tudíž 100% přírodní.

Kvalitu nebělených celulózových vláken nalezených v nápojových kartonech lze přirovnat k přírodním vláknům a proto mohou zajistit vynikající odolnost, absorbci a další funkce v konečném výrobku.

Procento dlouhých vláken získaných z recyklovatelných nápojových kartonů celulózy je vyšší, než to které je obsaženo ve standartním celulózovém mixu. Toto celulózové vlákno zajišťuje zvýšení odolnosti a savosti, které není možné nalézt v žádném jiném ekologickém papírovém výrobku.

Jejich použitím šetříme společně životní prostředí. Sortiment Eco Lucart má certifikaci ECO-LABEL.

Katalog Eco Natural Lucart 2014

Toaletní papír Eco Natural 230l (811883)
Toaletní papír Eco Natural 230l (811883) Toaletní papír Eco Natural 230l (811883) Toaletní papír Eco Natural 230l (811883) Toaletní papír Eco Natural 230l (811883)

Toaletní papír Eco Natural 230l (811883)

Toal. papír Eco Natural Lucart 230l

  • Počet vrstev: 2
  • Reliéfní – se vzorem
  • Materiál: Fiberpack
  • Rozměr útržku: 10,5 x 22mm
  • V - rozkládací
  • Počet útržků: 230 ( měrná jednotka 9200 kusů)
  • Počet kusů v kartonu/na paletě: 40/20+20

Vhodný zásobník pro tento výrobek >>> .

Charakteristická přírodní světle hnědá barva těchto výrobků je způsobena přítomností nebělených celulózových vláken, získaných vyseparováním z nápojových kartonů.
Tento výrobek je vyroben právě z recyklovatelných drcených vláken z obalu Tetra Pak, které každý z nás denně používá. Ať jsou to obaly na mléko, nebo džusy a ovocné šťávy, každý z nás ročně vyprodukuje odpad v množství několika kilogramů ročně.

Proč při stejné kvalitě výrobku je cena recyklovaného papíru nižší?

Výroba recyklovaného papíru vyžaduje méně energie i vody, než výroba papíru ze dřeva. Na výrobu 1tuny papíru je potřeba 2-3tuny dřeva. Výroba recyklovaného papíru potřebuje dřevo a používá suroviny, za jejichž ekologickou likvidaci již zaplatil poplatek výrobce nápojů, které do obalů v minulosti plnil.

Čím je zaručena vyšší odolnost a absorbce?

Procento dlouhých vláken získaných z recyklovaných nápojových kartonů celulózy je vyšší, než to které je obsaženo ve standardním celulózovém mixu. Proto použitá celulózová vlákna zaručují vysokou pevnost, savost a měkkost.

ECO kvalita = nižší cena. Proč? Celý článek naleznete zde >>>

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 723,- / ks

Kód: h051      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů