Tekuté a sypké písky / Tekutý písek Darsi pomeranč 5 Kg

Tekutý písek Darsi pomeranč 5 Kg
Tekutý písek Darsi pomeranč 5 Kg

Tekutý písek Darsi pomeranč 5 Kg

Tekutý písek Darsi pomeranč.

Jemný tekutý abrazivní prostředek určený na čištění nádobí, umyvadel, van, sporáků, sanitárního zařízení, dlaždiček a keramiky. Tekutý písek Darsi pomeranč, byl vyvinut k odstraňování zaschlých a čištění odolávajících skvrn na všech druzích tvrdého povrchu bez poškrábání. Ideální je zejména pro kuchyně a koupelny. Mezi povrchy, které Darsi krém lehce vyčistí, patří smalt, nerez, mramor, keramika, laminát, podlahové PVC a mnoho dalších.

DOPORUČENÍ:

Darsi čistící písek se hodí nejenom pro čištění koupelny a kuchyně. V domácnosti najde uplatnění i například při čištění a obnově vzhledu staršího plastového zahradního nábytku, dětského kola, nebo je také možné vyčistit zašlou bílou koženou sportovní obuv. Použití je velmi všestranné a jednoduché. Stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky, nebo hadříku, lehce setřít a nakonec omýt vodou.

Obsah: 5 Kg
Paleta: 99 ks

Výrobce: FIKA PARTNER, s.r.o. Brusy 589 Zastávka 664 84

Bezpečnostní list - tisk

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 179,- / ks

Kód: dro0103      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů