Kosmetika / SIDOLUX UNIversal SODA POWER s vůní MARSEILLSKÉ MÝDLO 1l

SIDOLUX UNIversal SODA POWER s vůní MARSEILLSKÉ MÝDLO 1l
SIDOLUX UNIversal SODA POWER s vůní MARSEILLSKÉ MÝDLO 1l SIDOLUX UNIversal SODA POWER s vůní MARSEILLSKÉ MÝDLO 1l SIDOLUX UNIversal SODA POWER s vůní MARSEILLSKÉ MÝDLO 1l SIDOLUX UNIversal SODA POWER s vůní MARSEILLSKÉ MÝDLO 1l

SIDOLUX UNIversal SODA POWER s vůní MARSEILLSKÉ MÝDLO 1l

* universální prostředek na mytí podlah, PVC, obkladů, dlažeb
* nezanechává šmouhy
* lehce odstraňuje veškerou špínu a nečistot
* zanechává dlouhotrvající vůni  Závan Provence, vyhlášená vůně jižní Francie, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní levandule. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!  Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní levandule osvěží i zklidní atmosféru vaší domácnosti.  Produkt levandulový ráj je synonymem čistoty a krásné vůně, která se v domácnosti rozhostí po úklidu.

Díky unikátnímu systému Soda Power, jehož působení změkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzální čisticí prostředek velmi rychle nečistoty z povrchu. Produkt můžete bez obav použít na čištění veškerých omyvatelných povrchů, jako jsou podlahy, desky stolů či květináče. Způsob použití: 2 uzávěry prostředku vlijeme do 5 l vody. Takto připraveným roztokem umýváme povrch pomocí mopu, nebo hadříku. V případě silného znečištění povrch umyjeme nerozředěným, naneseným na houbičce, nebo hadříku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 44,- / ks

Kód: dro1465      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů