SIDOLUX / SIDOLUX UNIversal SODA POWER JAPANESE CHERRY 1l

SIDOLUX UNIversal SODA POWER JAPANESE CHERRY 1l
SIDOLUX UNIversal SODA POWER JAPANESE CHERRY 1l SIDOLUX UNIversal SODA POWER JAPANESE CHERRY 1l SIDOLUX UNIversal SODA POWER JAPANESE CHERRY 1l SIDOLUX UNIversal SODA POWER JAPANESE CHERRY 1l

SIDOLUX UNIversal SODA POWER JAPANESE CHERRY 1l

Prostředek ke snadné péči o podlahy. S lehkostí odstraňuje veškeré nečistoty ze všech omyvatelných povrchů, zanechává je ideálně čisté a lesklé. Je šetrný k pokožce rukou. Zanechává dlouhotrvající svěží vůni.

* nezanechává šmouhy
* lehce odstraňuje veškerou špínu
* zanechává dlouhotrvající vůní

Soda Power unikátní systém odstaňování špíny. Změkčuje vodu. Nečistoty a špína se rychleji a lépe odstraňují. Mytí všech povrchů je tak snadnější a rychlejší.

Způsob použití: 1,5 uzávěru prostředku vlijeme do 5 l vody. Takto připraveným roztokem umýváme povrch pomocí mopu, hadříku. V případě silného znečištění povrch umyjeme nerozředěným prostředkem, naneseným na houbičce, nebo hadříku.

Skladem ihned k odeslání
Běžná cena s DPH: 51,- / ks
Akční cena s DPH: 43,- / ks

Kód: dro1466      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů