Lucart Eco Natural / Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint (870099)

Eco Natural Lucart: Nová generace ekologického papíru.

Přinášíme řadu inovovaných produktů z řady "ECO Natural Lucart", které jsou vyrobeny z použitých nápojových obalů a jsou tudíž 100% přírodní.

Kvalitu nebělených celulózových vláken nalezených v nápojových kartonech lze přirovnat k přírodním vláknům a proto mohou zajistit vynikající odolnost, absorbci a další funkce v konečném výrobku.

Procento dlouhých vláken získaných z recyklovatelných nápojových kartonů celulózy je vyšší, než to které je obsaženo ve standartním celulózovém mixu. Toto celulózové vlákno zajišťuje zvýšení odolnosti a savosti, které není možné nalézt v žádném jiném ekologickém papírovém výrobku.

Jejich použitím šetříme společně životní prostředí. Sortiment Eco Lucart má certifikaci ECO-LABEL.

Katalog Eco Natural Lucart 2014

Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint (870099)
Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint (870099) Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint (870099) Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint (870099) Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint (870099)

Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint (870099)

Role na zdravotnická lůžka Eco Natural Lucart 70Joint

Vrstvy: 2
Rozměry: délka 70m/šíře59cm
Velikost útržku 59x37cm

ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCHOVÁ ÚPRAVA!
Každá role samostatně zabalena.

Cena za 1kus. PRODEJ POUZE PO CELÉM BALENÍ 6KS

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 135,- / ks

Kód: h104      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů