Čistič na rez a vodní kámen / PULIRAPID DOCCIA na rez a vodní kámen 500ml

Hledáte účinný přípravek na rez a vodní kámen, který spolehlivě odstraní nánosy z povrchů v koupelně a kuchyni? Rez a vodní kámen odstraníte s kvalitními přípravky rychle, snadno a váš domov se bude opět blýskat novotou!

BLOG: Jak odstranit vodní kámen podle babských rad? >>>

PULIRAPID DOCCIA na rez a vodní kámen 500ml

PULIRAPID DOCCIA na rez a vodní kámen 500ml

PULIRAPID DOCCIA na rez a vodní kámen 500ml

Čistá sprcha bez námahy! Zabraňuje vytváření vápenatých usazenin při pravidelném, každodenním užití, neboť přilne ke stěně a zajistí rychlé stečení vody.

Užití:
Nastříkejte na všechny mokré povrchy (stěny sprchového boxu, kachličky apod.) a neoplachujte. Nepoužívejte na mramor a žulu.

Složení: <5% alkohol, neiontové povrchově aktivní látky. Ostatní komponenty: parfém.

Upozornění: V případě kontaktu s očima omyjte ihned dostatečným množstvím vody. Uchovávejte z dosahu dětí. V případě požití konzultujte ihned lékaře.

Objem: 500 ml

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 64,- / ks

Kód: dro0153      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů