Čistič na rez a vodní kámen / PULIRAPID ANTICALCARE tablety do pračky 16ks

Hledáte účinný přípravek na rez a vodní kámen, který spolehlivě odstraní nánosy z povrchů v koupelně a kuchyni? Rez a vodní kámen odstraníte s kvalitními přípravky rychle, snadno a váš domov se bude opět blýskat novotou!

BLOG: Jak odstranit vodní kámen podle babských rad? >>>

PULIRAPID ANTICALCARE tablety do pračky 16ks

PULIRAPID ANTICALCARE tablety do pračky 16ks

PULIRAPID ANTICALCARE tablety do pračky 16ks

Prostředek proti vodnímu kameni pro všechny typy praček a všechny druhy prádla. Ušetří energii, prací prostředek, prodlouží životnost pračky i prádla.

Návod k použití: 1 tabletka na každé praní při všech teplotách. Nedávejte pastilku přímo do prádla, ale společně s pracím prostředkem do určené vaničky.

Chemické složení: kyselina amidosírová – ES 226-218-8, kyselina citronová – ES 201-069-1, biskřemičitan disodný – ES 237-623-4.

Bezpečnostní upozornění: Xi dráždivý. Dráždí oči a kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo označení. Zamezte styku s kůží a očima.

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 114,- / ks

Kód: dro0168      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů