Prací gely / Prací gel marseill s vůní levandule 5,65l

Prací gel marseill s vůní levandule 5,65l
Prací gel marseill s vůní levandule 5,65l Prací gel marseill s vůní levandule 5,65l Prací gel marseill s vůní levandule 5,65l Prací gel marseill s vůní levandule 5,65l

Prací gel marseill s vůní levandule 5,65l

Šetrný, ale přesto vysoce účinný prostředek s vůní levandulového lánu, k praní všech druhů prádla včetně jemného dětského prádla a vlny. Je šetrný k pokožce obsahuje palmový a kokosový olej, s dlouhotrvající vůní nezanechává žádné dráždivé zbytky na prádle.

Vhodný pro ruční praní i v automatické pračce.

Dávkujte 4-5 polévkových lžic na cca 8 l teplé vody. Na skvrny a zašlou špínu nalijte přípravek přímo na znečištěné místo a nechte chvíli působit před hlavním praní.

Aniontové povrchově aktivní látky 15-30% , neionogenní povrchově aktivní látky,polykarboxyláty< 5%, Methylchlorisothiasolinone/Methylisothiasolinoneparfém, Limonene, Linalool.

Obsah: 5,65 litru

Skladem ihned k odeslání
Běžná cena s DPH: 403,- / ks
Akční cena s DPH: 334,- / ks

Kód: dro1454      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů