Reklamní předměty / Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy

Reklamní předměty ve formě tekutého mýdla s dávkovačem.

Reklamní tekuté mýdlo Vám vyrobíme v počtu již od 50 kusů. Pro výrobu stačí dodat Vaše reklamní etikety, které umístíme na čelní stranu výrobku.

Na zadní stranu umístíme povinné texty s popisem výrobku. V případě potřeby, můžete využít ještě 2/3 plochy zadní etikety s povinnými texty.

Na čelní straně může být Vaše vánoční či novoroční přání Vašim zákazníkům.

VOLEJTE 731 558 625 Filová Gabriela

Nastal pravý čas pro výrobu reklamních mýdel. Již za 900 Kč získáte 50 kusů reklamních mýdel. Denně Vás budou mít Vaši zákazníci na očích.

Reklamní předměty vám vyrobíme do různých obalů o objemu 500ml - 5,65l, ve formě:

  • tekutých mýdel
  • ANTIBAKTERIÁLNÍCH mýdel
  • sprchových gelů
  • pracích gelů

Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy
Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy

Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy

Mýdla pro reklamní účely 500ml.

Jemné krémové tekuté mýdlo Darsi°, s hydratačními složkami a pH5,5. Všechna tekutá mýdla značky Darsi° jsou zárukou vysoké kvality, jemnného krémového vzhledu, s obsahem hydratačnich látek, které i přes svoji vysokou čistící a mycí schopnost zaručují šetrnou péčii o Vaši pokožku a zabraňují jejímu nadměrnému vysoušení.

Již mnoho reklamních firem využilo naše výrobky, jako vhodné nosiče reklamy, zejména pro léčiva ve farmacii, propagaci nejrůznějších doplňků stravy, ale také jako dárky a přání.

Na čelní stranu výrobku můžeme umístit Vaši etiketu, s nejrůznějším námětem. Výrobek je poté balen do kartonů po 10.kusech. Objednavateli tak předáváme finálně hotový výrobek s jeho vlastní reklamou a ze zadní části umístěnými zákonem povinnými údaji o složení, obsahu náplně, datu výroby a spotřeby ..

Zákazník takto obdrží do 72.hodin již hotový výrobek až do sídla společnosti.

Značka Darsi°

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Obsah: 500ml

Výrobce: FIKA PARTNER, s.r.o. Brusy 589 Zastávka u Brna 664 84 ČR

REKLAMNÍ ETIKETA 7 x 9cm

Skladem ihned k odeslání
Běžná cena s DPH: 19,- / ks
Akční cena s DPH: 18,- / ks

Kód: dro0135      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů