Kosmetika / Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy

Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy
Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy

Mýdla pro reklamní účely 500ml - nosič reklamy

Mýdla pro reklamní účely 500ml.

Jemné krémové tekuté mýdlo Darsi°, s hydratačními složkami a pH5,5. Všechna tekutá mýdla značky Darsi° jsou zárukou vysoké kvality, jemnného krémového vzhledu, s obsahem hydratačnich látek, které i přes svoji vysokou čistící a mycí schopnost zaručují šetrnou péčii o Vaši pokožku a zabraňují jejímu nadměrnému vysoušení.

Již mnoho reklamních firem využilo naše výrobky, jako vhodné nosiče reklamy, zejména pro léčiva ve farmacii, propagaci nejrůznějších doplňků stravy, ale také jako dárky a přání.

Na čelní stranu výrobku můžeme umístit Vaši etiketu, s nejrůznějším námětem. Výrobek je poté balen do kartonů po 10.kusech. Objednavateli tak předáváme finálně hotový výrobek s jeho vlastní reklamou a ze zadní části umístěnými zákonem povinnými údaji o složení, obsahu náplně, datu výroby a spotřeby ..

Zákazník takto obdrží do 72.hodin již hotový výrobek až do sídla společnosti.

Značka Darsi°

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Obsah: 500ml

Výrobce: FIKA PARTNER, s.r.o. Brusy 589 Zastávka u Brna 664 84 ČR

REKLAMNÍ ETIKETA 7 x 9cm

Dostupnost do 24 hodin
Běžná cena s DPH: 19,- / ks
Akční cena s DPH: 18,- / ks

Kód: dro0135      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů