Mycí pasta na ruce / Mycí pasta na ruce 500gr

Mycí pasta na ruce a dílenské mýdlo bez použití vody dodáváme v balení od 500g do 25kg

Mycí pasta na ruce 500gr

Mycí pasta na ruce 500gr

Moderní mycí prostředek mycí pasta na ruce FIKA PROFI 500gr, na silně znečištěné ruce s abrazivními složkami. Velice vhodné pro použití v autoservisech, opravárenských dílnách, kovozpracujících podnicích, tiskárnách, dopravních firmách, potravinářském průmyslu, strojovnách, na železnici, v hutích, v domácnostech odstranění silné a zažrané nečistoty.

Pro zjištění ceny, pro výběrová řízení nás neváhejte kontaktovat

Dermatologicky testováno

Obsah: 500gr
Karton: 12 ks
Paleta: 720 ks

Výrobce: FIKA PARTNER, s.r.o. Brusy 589 Zastávka u Brna 664 84 ČR

Pro mytí rukou i bez použití vody, zároveň doporučujeme výrobek Sandex° dílenské mýdlo. U tohoto výrobku, vyvinutého pro čištění rukou zejména v terénu, kde není možnost očištění rukou, či dostatku vody, je veškerá nečistota jednoduchým způsobem setřena do hadry a tak v malém okamžiku zůstává pokožka čistá a suchá i bez standardního postupu mytí. Sandex dílenské mýdlo pomůže zejména při poruchách na cestě, pracovníkům na plošinách a v terénu.

Položka dro007, dro008, dro009, viz obrázek č.4

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 19,- / ks

Kód: dro0023      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů