Mycí pasta na ruce / Mycí pasta na ruce 10 kg

Mycí pasta na ruce a dílenské mýdlo bez použití vody dodáváme v balení od 500g do 25kg

Mycí pasta na ruce 10 kg
Mycí pasta na ruce 10 kg Mycí pasta na ruce 10 kg Mycí pasta na ruce 10 kg Mycí pasta na ruce 10 kg

Mycí pasta na ruce 10 kg

Moderní mycí prostředek mycí pasta na ruce FIKA PROFI 10 kg, na silně znečištěné ruce s abrazivními složkami. Velice vhodné pro použití v autoservisech, opravárenských dílnách, kovozpracujících podnicích, tiskárnách, dopravních firmách, potravinářském průmyslu, strojovnách, na železnici, v hutích, v domácnostech odstranění silné a zažrané nečistoty.

Pro zjištění ceny, pro výběrová řízení nás neváhejte kontaktovat

Dermatologicky testováno

Obsah: 10 kg
Paleta: 48 ks

Výrobce: FIKA PARTNER, s.r.o. Brusy 589 Zastávka u Brna 664 84 ČR

Pro mytí rukou i bez použití vody, zároveň doporučujeme výrobek Sandex° dílenské mýdlo. U tohoto výrobku, vyvinutého pro čištění rukou zejména v terénu, kde není možnost očištění rukou, či dostatku vody, je veškerá nečistota jednoduchým způsobem setřena do hadry a tak v malém okamžiku zůstává pokožka čistá a suchá i bez standardního postupu mytí. Sandex dílenské mýdlo pomůže zejména při poruchách na cestě, pracovníkům na plošinách a v terénu.

Položka dro007, dro008, dro009, viz obrázek č.4

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 220,- / ks

Kód: dro0105      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů