Čistič na rez a vodní kámen / Larrin na rez a vodní kámen 500ml

Hledáte účinný přípravek na rez a vodní kámen, který spolehlivě odstraní nánosy z povrchů v koupelně a kuchyni? Rez a vodní kámen odstraníte s kvalitními přípravky rychle, snadno a váš domov se bude opět blýskat novotou!

BLOG: Jak odstranit vodní kámen podle babských rad? >>>

Larrin na rez a vodní kámen 500ml
Larrin na rez a vodní kámen 500ml Larrin na rez a vodní kámen 500ml Larrin na rez a vodní kámen 500ml Larrin na rez a vodní kámen 500ml

Larrin na rez a vodní kámen 500ml

Larrin na rez a vodní kámen 500ml

Zářivý lesk bez námahy! Extra silný! Pro případy, kde běžné přípravky selhávají.

Snadno a do hloubky vyčistí i dlouhodobě usazené nečistoty. Čistič na rez a vodní kámen.

Použití: Přiměřené množství přípravku nastříkejte přímo na čištěný povrch nebo na houbičku a vyčistěte. Nechte podle potřeby působit, nejdéle však 10 minut. Důkladně opláchněte vodou a otřete. Postup možno opakovat.

Nevhodné na povrchy méně odolné vůči kyselinám (mramor, smalt a pod.). Vhodný na: keramické i nerez dřezy umyvadla, WC dlaždice, obklady nerezové vodovodní baterie výlevky skleněné povrchy.

Objem: 500 ml

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 58,- / ks

Kód: dro0297      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů