Hydroxid sodný / Kyselina solná chlorovodíková 1l

Trápí vás ucpané odpady?

Zbytky potravin, vlasy, chlupy a zvířecí srst ... to vše může způsobit špatné odtékání vody v odpadu v kuchyni i koupelně. Tyto nečistoty se postupně usazují a čas od času je potřeba odpady důkladně vyčistit. A právě k tomu slouží Hydroxid sodný.

BLOG: 3 tipy, jak vyčistit odpad bez instalatéra? >>>

Jaký prostředek ale pro čištění odpadů vybrat?
Přípravek na čištění odpadů vždy vybírejte a dávkujte s ohledem na materiál potrubí.

Na etiketě každého výrobku naleznete doporučené dávkování výrobcem, dle materiálu.

Kyselina solná chlorovodíková 1l
Kyselina solná chlorovodíková 1l

Kyselina solná chlorovodíková 1l

Kyselina solná chlorovodíková 1l slouží k odstraňování vodního kamene, čištění potrubí a odpadů, k přípravě roztoků usnadňujících pájení, k čištění silně znečištěné sanitární techniky, a dalších nečistot. Nelze poslat přes PPL.

Upozornění:
Není možné zasílat poštou, pouze osobní odběr!


Velmi silná kyselina, jedna z lidstvu nejdéle známých a nejvíce využívaných kyselin. Je žíravinou ve smyslu platných předpisů o jedech a jiných látkách zdraví škodlivých.
Kyselina chlorovodíková může poškodit zdraví při nadýchání, potřísnění pokožky, zasažení očí či požití. Při práci používejte osobní ochranné pomůcky - brýle nebo obličejový štít, gumovou zástěru a ochranou obuv. Dodržujte zásady osobní hygieny - při práci nejezte, nepijte a nekuřte. Po skončení práce nebo při jejím přerušení se umyjte teplou vodou a mýdlem.

Chraňte před dětmi. Kyselinu při ředění vždy lejte do vody!

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 55,- / ks

Kód: dro0831      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů