Mycí pasta na ruce / Dílenské mýdlo pro mytí i bez použití vody 1000ml

Mycí pasta na ruce a dílenské mýdlo bez použití vody dodáváme v balení od 500g do 25kg

Dílenské mýdlo pro mytí i bez použití vody 1000ml
Dílenské mýdlo pro mytí i bez použití vody 1000ml Dílenské mýdlo pro mytí i bez použití vody 1000ml Dílenské mýdlo pro mytí i bez použití vody 1000ml Dílenské mýdlo pro mytí i bez použití vody 1000ml

Dílenské mýdlo pro mytí i bez použití vody 1000ml

Dílenské mýdlo Sandex

Dílenské mýdlo Sandex pro mytí rukou i v terénu bez použití vody. Bylo vyvinuto pro čištění silně znečistěných rukou v opravárenských dílnách, kovozpracujících podnicích, na železnici, v hutích, tiskárnách, strojovnách, ale i v domácnostech a na montážích v terénu.

Jeho dokonalé složení dokáže rozpustit špínu přímo ve zdroji, drobným plastovým abrazivem jemně bez poškození vyčistit i nepatrné záhyby v pokožce. Takto rozmělněnou vlhkou špínu jednoduchým způsobem odstraníte pouhým setřením, do papírového kapesníku. Hydratační složky zároveň zanechávají pokožku svěží a vláčnou. Příjemně parfemováno.

Obsah: 1000ml

Karton: 10 ks
Paleta: 480 ks

Dermatologicky testováno

Výrobce: FIKA PARTNER, s.r.o. Brusy 589 Zastávka u Brna ČR

Dodáváme též dávkovače na dílenské mýdlo - viz obr.2

Skladem ihned k odeslání
Běžná cena s DPH: 99,- / ks
Akční cena s DPH: 89,- / ks

Kód: dro0024      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů