Antibakteriální mýdlo / Dezinfekční mýdlo 250ml

.

Antibakteriální mýdlo , antibakteriální gel na ruce , dezinfekční prostředky , dezinfekční gel na ruce , dezinfekční mýdlo .

Věděli jste že většina infekčních nemocí se přenáší rukama? Proto mytí rukou stále zůstává nejjednodušším způsobem, jak infekcím předcházet.

Dezinfekční mýdlo 250ml

Dezinfekční mýdlo 250ml

Dezinfekční mýdlo do kuchyně 250 ml Sanytol.

Díky trojímu účinku dezinfekční gel Sanytol čistí ruce, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9 % virů, bakterií a plísní bez vody a mýdla. Nezanechává na rukou lepivý pocit.

Trojí účinek přípravku: baktericidní podle normy

EN 12054 (1 min), fungicidní podle normy EN1650 proti Candida Albicans (1 min) a virucidní podle normy DVV/RKI proti skupině virů (30 sec).
◾ - s přírodním zeleným čajem
◾ - Hypoalergenní
◾ - zvlhčující a zjemňující
◾ - pH neutrální
◾ ◾Návod k použití:

◾Naneste gel (2,5 ml) do dlaně jedné ruky. ◾Vetřete do dlaní až do sucha. ◾NEOPLACHUJTE !!! ◾

◾Ingredients: ◾Denaturalised alcohol, Water, Glycerin, Panthenol,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Perfume, Triethanolamine, Camelia Sinensis Extract, Propylene Glycol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol. ◾Aktivní biocidní látka: Ethanol: 6.102 g/kg. ◾

◾Upozornění: ◾Před použitím čtěte přiložené pokyny. ◾Biocidní přípravek používejte bezpečně. ◾Pouze pro vnější použití na zdravou kůži. ◾Nepožívat. ◾V případě kontaktu s očima vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou. ◾Uchovávejte mimo dosah dětí. ◾Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení. Zákaz kouření.

Skladem ihned k odeslání
Cena s DPH: 75,- / ks

Kód: dro1508      ks  

Máte-li nějaký dotaz k tomuto produktu napište nám:

Váš e-mail:   Opište kód:  

Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pro vyřízení Vašeho dotazu a marketing. Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz v patičce každé zprávy.Vaše údaje budeme chránit. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů, najdete na našich stránkách. Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje v rámci těchto podmínek.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů