Reklamní předmět

Reklamní předmět v podobě tekutého reklamního mýdla, je velice účinná reklama, která se začíná stále častěji objevovat.   Reklamní předměty v podobě propisek a přívěšků na klíče máme plný šuplík pracovního stolu.

 

Reklamní předmět ve formě tekutého mýdla ale umístíme na umyvadlo v kanceláři, nebo v domácnosti do své koupelny. Takový reklamní předmět máme potom na očích denně.  Investice do takového reklamního mýdla je přitom v řádu korun.  Již při výrobě pouhých 50 kusů reklamních mýdel o objemu 500ml, se cena pohybuje okolo 19.- Kč za kus.  Při výrobě 1000 kusů a více, se cena výrobku sníží na 14.- Kč. U většího počtu je již cena individuální.

 

Uvedená cena zahrnuje výrobu tekutého mýdla, obalu včetně poplatku za ekologickou likvidaci, naplnění obalu, uzavření dávkovací pumpičkou, aplikování etikety a zabalení do kartonu po deseti kusech.   Na paletu se umísťuje 54 kartonů, tedy 540 kusů reklamních mýdel.  Uvedená cena neobsahuje pouze reklamní etiketu. Tu si zákazníci nechají vyrobit většinou v tiskárně, se kterou již  v minulosti spolupracovali.  Samotná výroba tekutých mýdel po obdržení reklamních etiket a odeslání k zákazníkovi, je pouhé dva pracovní dny.

 

Reklamní předměty  Vám byrobíme i ve formě

  • tekutých mýdel
  • ANTIBAKTERIÁLNÍCH mýdel
  • sprchových gelů
  • pracích gelů

 

 

reklamní tekuté mýdlo

Reklamní tekuté mýdlo 500ml

reklamní poutač

Mýdlo s reklamou

reklamní mýdlo

Tekuté mýdlo s reklamou

reklamní mýdlo

Nosič reklamy

Reklamní předmět

Rekla,mní tekuté mýdlo

reklamní předmět

Reklamní tekuté mýdlo

reklamní předmět

Propagační materiál

levná reklama

Účinná reklama