3 tipy, jak vyčistit odpad bez instalatéra

Snad každý z nás někdy doma řešil ucpaný odpad v koupelně nebo kuchyni. Ucpaný dřez v kuchyni způsobují zbytky potravin, v umyvadle, vaně či sprše v koupelně nás trápí především zase vlasy a chlupy. To vše může způsobit špatné odtékání vody. Postupné usazování nečistot tvoří v odpadu “zátku”, která musí být čas od času mechanicky odstraněna.

 

Máme pro vás pár 3 tipy na údržbu i čištění odpadu, díky kterým se obejdete bez pomoci instalatéra a ušetříte pár korun do domácí pokladny. čtěte více …

Zásobník na ručníky

Zásobník na papírové ručníky je dnes již nezbytnou součástí veřejných toalet. Jde o základní hygienické potřeby, které by měly být na těchto místech vždy k dispozici.

 

 

čtěte více …

Prací gel zelený

čtěte více …

Cenová nabídka na čistící a hygienické prostředky.

Pro hospodáře školy jsme připravili seznam nejčastěji se vyskytujících čistících a úklidových prostředků.

 

 

1 WC gelový prostředek dezinfekční, s čistícím a protizápachovým účinkem
2 Podlahy- prostředek na běžné mytí- na dlažbu – tekutý
3 Podlahy-samoleštící vozková emulze
4 Podlahy- univerzální, čistící prostředek- na PVC, dlažbu na větší znečištění
5 Leštěnka na nábytek – tekutá 250ml.
6 Prostředek čistící na dřevo ve sprey 750ml
7 Okna- alkoholový … čtěte více …

Hydroxid sodný

Co je to hydroxid sodný?

 

Hydroxid sodný je nejpoužívanější prostředek pro čištění odpadů v domácnostech. Poradí si ucpaným odpadem v kuchyni i koupelně (rozpouští zbytky jídel, vlasy, chlupy, vatu, papír atd.). Na trhu je dostupný pod různými obchodními názvy.

 

Jeho účinnost závisí také na tom, zdali se jedná o tekutý hydroxid sodný, popřípadě velikost granulek hydroxidu sodného.

čtěte více …

Výrobce úklidových a čistících prostředků.

Vyrábíme čistící a úklidové prostředky, které dodáváme do škol, nemocnic, věznic…

 

 

čtěte více …

Reklamní předmět

Reklamní předmět v podobě tekutého reklamního mýdla, je velice účinná reklama, která se začíná stále častěji objevovat.   Reklamní předměty v podobě propisek a přívěšků na klíče máme plný šuplík pracovního stolu.

 

Reklamní předmět ve formě tekutého mýdla ale umístíme na umyvadlo v kanceláři, nebo v domácnosti do své koupelny. Takový reklamní předmět máme potom na očích denně.  Investice do takového reklamního mýdla je přitom v řádu korun.  Již při výrobě pouhých 50 kusů reklamních mýdel o objemu 500ml, se cena pohybuje okolo 19.- Kč za kus.  Při výrobě 1000 kusů a více, se cena výrobku sníží na 14.- Kč. U většího počtu je již cena čtěte více …

Mazlavé mýdlo

Kdo zažil vojenská léta, jistě si vzpomene na nejpoužívanější úklidový prostředek, určený takřka “na všechno”.  Mazlavé mýdlo se rozpustilo ve kbelíku s teplou vodou, do kterého se vložil “šůrovák”, rýžový kartáč s násadou a vrchní část kbelíku se omotala “zemovkou” (hadrou na zem). Následně rychlými pohyby nahoru a dolů se vytvořila bohatá pěna, které bylo i ze dvou lžic mazláku neuvěřitelné množství.

 

Linoleum v dlouhých chodbách vojenských kasáren se pak leskly.

 

Dnes se ale mazlavé mýdlo používá nejenom k mytí podlah, hygienických zařízení, odstraňování hrubších nečistot, ale i k průmyslovým účelům.

 

čtěte více …

Toaletní papír JUMBO

Toaletní papír jumbo v návinech 190, 240 a 280mm.

 

Pokud potřebujete poradit při výběru vhodného typu toaletního zavolejte nám a my Vám rádi pomůžeme.

 

Hlavní rozlišení toaletního papíru Jumbo.  V materiálu je to celulóza, papír, recyklovaný papír a samozřejmě dle průměru 190 – 280mm.

čtěte více …

Hasiči pěna pro děti

Když pořádá sbor dobrovolných hasičů den pro děti, jistě se bude hodit pěna do koupele se stabilizátorem pěny.

 

Pěna do koupele je darmatologicky testovaná. Děti se v mí mohou pěkně vydovádět!

 

Tento typ pěny se často využívá i pro tvorbu pěny na diskotékách.

 

 

čtěte více …