Věstník veřejných zakázek

Informace o uveřejnění veřejných zakázek,

 

naleznete na stránce https://www.vestnikverejnychzakazek.cz , jehož správcem je Ministerstvo pro místní rozvoj. Věstník veřejných zakázek je jednotným místem pro uveřejňování základních informací o veřejných zakázkách, které jsou zadávány v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.

 

 

čtěte více …

Pasta na mytí silně zašpiněných rukou

Pasta na mytí silně zašpiněných rukou s glycerínem a plastovými abrazivy.

 

Vhodné pro Truck centra, autoservisy, mechanické dílny a všechny pracovníky, kteří pracují se šmírem a olejem.  Z vlastní zkušenosti vím, že při opravách automobilů jsem se ještě nesetkal s opravářem, který by používal ochranné jednorázové rukavice. O to důležitější je pak zvolit vhodnou pastu pro mytí rukou a odstranění nečistot ze záhybů pokožky rukou.

 

čtěte více …

Mycí pasta na ruce

Mycí pasta na ruce s plastovými abrazivy.

Plastová abraziva účinně odstraňují nečistoty ze záhybů pokožky. Současně chrání pokožku před poraněním, svoji jemnou strukturou.   Glycerín zabraňuje vysoušení pokožky a usnadňuje odstrnění nečistoty z rukou.

 

čtěte více …

Výplňový materiál

Výplňový materiál do krabic a zásilek z eshopu.

 

Výplňový materiál, sloužící jako fixační materiál vyrábíme z použitých krabic od nového zboží, průmyslovým strojem. Z  pevného kartonu dokáže udělat výplňový materiál, který můžete natahovat a přehýbat.

Použitím levného fixačního materiálu předejdete škodám způsobeným během přepravy a odstraníte argument dopravců, že zásilka neobsahovala výplňový fixační materiál.

 

Levný fixační materiál Vám vyrobíme v šířce, kterou si sami  určíte. Cena výplňového materiálu je od 14kg za kilogram.

 

Pro lepší představu, obsahuje krabice o objemu cca 50 litrů, výplňový materiál o hmotnosti cca 7kg.

 

čtěte více …

Připravujeme …

Výrobce tekutých mýdel

Hledáte výrobce tekutých mýdel?

 

pokud hledáte výrobce tekutých mýdel,  doporučujeme navštívit fotogalerii výrobků tekuté mýdlo. Vybrat si můžete ze sedmi barevných i parfemových variant, včetně antibakteriálního mýdla.

 

Více informací získáte přímo ve výrobě: fika@fika.cz (731 558 625)

 

čtěte více …

Vůně do bytu a interiéru. Chodby, instituce, firmy.

Vůně do bytu a interiéru.

 

Se skvělým nápadem programovatelných zásobníků vůní firmy VISION AIR se již můžete setkávat nejenom ve veřejných prostorech státních institucí a zasedacích místností firem.

 

Programovatelný dávkovač vůní pořídíte již od 325.- Kč.  

 

Interval vůní můžete nastavit na délku 30/45/60 dnů.    Náhradní náplně, které obsahují 3000 dávek pořídíte již od 175 Kč.

 

U některých typů zásobníků lze nastavit naprosto konkrétně dávkování na pracovní dny a provozní dobu firmy.  Použitím jedné náplně získáte až 60 dní příjemného osvěžení vzduchu během celého dne.

čtěte více …

Auto čistič Milit 5litrů

 

Milit Auto Car Cleaner autočistič

Milit autočistič odstraňuje nečistoty z motorů a strojního zařízení, nalepený hmyz ze skel a karoserií automobilů.

 

 

Návod na použití:
Milit nastříkejte na znečištěnou plochu a nechte krátce působit. Pak opláchněte čistou vodou. Při použití silného tlaku vody se doba působení může zkrátit.

 

Bezpečnosti a ochrana při práci zákaz požívání jídla, pití a kouření. Je nutno dbát základních pravidel osobní hygieny. První pomoc: při náhodném zasažení očí a náhodném požití vypláchnout proudem čisté vody.

Chraňte před dětmi.

čtěte více …

Antibakteriální 30-denní sítka do pisoáru, zabraňující …

Sítko do pisoáru Powerscreen je pisoárové sítko, které využívá patentovanou technologii štětin, díky níž je zamezeno odrážení moči od stěny pisoáru, či vody v něm. Jeho užití zlepšuje celkový pocit svěžesti a čistoty toalety, vysoce napomáhá údržbě těchto zařízení.

 

Každé sítko je vyrobeno z unikátního materiálu, obsahující antibakteriální složku, která čtěte více …

Reklamní mýdla 2017

Reklamní mýdla opět ve výrobě.

 

Pro tento rok jsme pro vás připravili i nový typ obalu pro vaše propagační mýdla.

 

Aktuální cenová nabídka: čtěte více …